sobota 29. července 2017

A kurva!

Ahojky,

maličká jednorázovka, 18+, hezké prázdniny přeji :)

A doufejme, že Hulk bude zlobit častěji.

Ann
Byl by to klasický večer, kdyby se Hulk nezbláznil. Základnou se rozezněl alarm a všichni z Avengers se dali na útěk, protože na Hulka tu byla jiná, speciální jednotka. A zrovna tenhle večer se stal Tonymu osudným.

"A kurva." Zamručel Tony, když si uvědomil kam to před Hulkem utekl.
Z lavice v cele skrze Tonyho hleděli zelené oči na dveře cely, které se právě znovu zavřeli. Tony se otočil a nyní už hlasitěji pronesl "a kurva."

Loki rychle těkal očima mezi Starkem a zavírající se celou až se zarazil pohledem na Tonym a pološíleně se usmál.

"Eem," začal Tony "jsem tak přátelsky zaskočil na kafe, asi ruším co, tak jo... tak já zase půjdu." Tony na sebe upozorňoval kameru, ale nejspíš měli všichni dost práce s Hulkem. Asi po půl hodině Tonyho vyváděním před kamerou se ozval Loki.

"Takhle si od nich kávu nevyskáčeš."
"Kdyby jsi nebyl nepřítel možná bych se i zasmál."
"Nezasmál, bojíš se."
"Tebe muflonku?"
"Neříkej mi tak!"
"A jakpak by muflonek chtěl být oslovován?"

Loki se dlouho mlčky rozhlížel po cele a sledoval Tonyho a kameru. Přímo bylo cítit, jak mu v hlavě rotují myšlenky. Přimhouřil oči a postavil se. Pomalým a rozvážným krokem šel ke Starkovi.

"Co třeba, kocourku?" zašeptal Loki Tonymu nebezpečně a zároveň svůdně do ucha.
Tonymu se rozšířili zorničky, tohle je nebezpečný hodně nebezpečný, kurevsky nebezpečný. To ještě neměl. To chce.

"A budeš vrnět?" Odvětil Tony.
"Klidně i křičet, když mě donutíš." zavrněl Loki.
V tu ránu se Tonymu zatmělo před očima. "Budeš vřískat." Zavrčel Tony.
"Dokaž to." Lokiho prsty klouzaly od Tonyho ramen ke knoflíkům na jeho košili. Během chviličky letěla Tonyho košile k zemi a po ní pásek. "Zaostáváš smrtelníku."

Tony zavrčel a důmyslně si prohlížel Lokiho zbroj, "ne tohle nepůjde chybí mi živočišno."
Loki se ušklíbl a jeho zbroj zmizela. Stál před Tonym jen v kalhotách.

"Víš, že bych tě takhle mohl okamžitě zabít?"
Loki rychlím pohybem namáčkl Tonyho na zeď "a víš, že já tebe taky?" Šeptal mu do ucha a dlaní přejel po jeho reaktoru. Tony polkl a uchopil boha za vlasy aby si jej přitáhl pro polibek.

Jejich rty se setkaly v prudkém a vášnivém polibku. Stark byl ten, který první zapojil jazyk a potom Lokiho kousl do rtu, aby dal jasně najevo, že on je ten dominantní. Loki zavrčel, aby Tonyho ještě víc vyprovokoval. To na Tonyho zabralo.

"Chceš se prát?" zavrčel a v mžiku podrazil Lokimu nohy a sedl si na něj. 
"Prohrál bys kdybych chtěl."
"A ty chceš, ale jenom pořádně ošukat." Tony sundal Lokimu kalhoty, "hmm hezké" pohladil jeho polovzrušenou chloubu. Loki téměř neslyšně vzdychl. "Neboj kocourku ještě na tobě zapracujeme," ušklíbl se Tony a sklonil se k Lokiho rtům. Loki si Tonyho sám přitahl k polibku a když se Tony odtáhl zavrčel, ale v tu chvíli i zalapal po dechu. 
Tonyho rty se přisály na Lokiho tepnu a jazykem po ni kmital a laskal ji. Loki těžce přiznával, že má jeho slabé místo, ale v tuhle chvíli... sténal a jeho penis pomalu ale jistě tvrdnul. 

"A- ach Starku."
"Řekni to."
"A-ach."
"Řekni mi co chceš." zavrčel Tony a znovu polaskal Lokiho tepnu a rukou mu vklouzl do klína a začal palcem přejíždět po jeho špičce.
Loki zalapal po dechu.
"Nedám ti to, dokud si o to neřekneš."
"Šukej mě."
"Hmmm, jak?" znovu polaskal jeho penis.
"Aáách."
"Ptal jsem se jak." Uchopil ho silně u kořene.
"Tvrdě!" vykřikl Loki.

Tonyho kalhoty byly těsné k prasknutí, jak ho vzrušoval bůh pod ním. "Na 4 kocourku, chci tě ze zadu." To ale Lokiho dlaň stiskla Tonyho přímo na bouli v jeho kalhotách. Tony zasténal, "Ty parchante." To už ale Loki stáhl Tonymu kalhoty pod zadek a líně honil jeho úd přičemž mu dokonale ztvrdl.

Tony zavrčel "už mi z tebe hučí v kládě dost, sakra otoč se."
"Popros."
"Otoč se a pak si mě můžeš osedlat."
Lokimu se zaleskly oči a po chvíli byl na všech 4. Tony se začal svým penisem třít o Lokiho a zadeček a zároveň mu strčil prsty do pusy, "lízej koucourku." Hned jak měl prsty dost nasliněné vnikl jimy do Lokiho a ledabyle si ho připravil až do něj nedočkavě vnikl. Loki zasténal a prudce se pohnul 
proti Tonymu. Tony silně stiskl jeho boky a začal rychle přirážet.

"Křič!" zasténal Tony a Loki s hlasitým zasténáním padl v loktech, prohnul záda a Stark do něj vnikl až po kořen. "Křič!" Vysunul a znovu do něj začal vnikat po kořen až Loki citíl jak na jeho tělo dopadají i Tonyho varlata. Netrvalo dlouho a Loki podlehl, křičel a sténal. 

Po Tonyho těle stékal pot a vrčel jako divoké zvíře. "Vyšukám ti mozek z těla ty parchante." Chytil Lokiho za vlasy a zrychlil přírazy.
"Anooo pojď!" Zavřískl Loki a rukou si pomáhal k vrcholu, který se rychle blížil. Tony se udělal do Lokiho a dlouho v něm setrval, čímž se vyprovokoval k pevné erekci. 

"Tak pojď kocourku, dnes budeš mít dlouhou a tvrdou noc."

Tony dostál svému slovu. Dovolil aby si ho Loki osedlal, potom si ho vzal z boku, ohnul ho přes lavici, vychnutnali si 69 a než usnuli vzal si Tony Lokiho ještě na misionáře, aby slyšel jeho 
doznívající vzdechy a orgasmus.


Ráno když Tony otevřel oči, rozhlédl se kolem sebe a pomalu mu došlo, že se mu to v noci doopravdy nezdálo. Ujistily ho o tom oči muže vedle něj, které se drze leskly. 
Tony polkl, podíval se do kamery v cele a z jeho úst se dostalo pouhé "A kurva."

3 komentáře:

 1. To bylo skvělý! Nejdřív jenom čumim a na konci málem chytnu záchvat smíchu! (Probudila jsem bráchu, to už tak vtipný nebylo.) Uvítala bych pokračování, něco jako rozhovor s Furym, naštvanej Thor a Loki, kterej vůbec nepomáhá.
  Ale tu situaci z rána jsem si dokázala živě představit. Všichni známe ten "A kurva" moment.

  OdpovědětVymazat
 2. Haha. :D stale som myslela na toz ze si to rozdavaju pod kamerou. Ale kazdopadne, zaznam z tej kamery by som si rada pozrela :)
  Bolo to super! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Naprosto super oddechovka. Něco takovýho (kratšího, údernýho) mi už dlouho chybělo. Našla jsem tam asi 3 chybky ale to se přehledne ��
  Už jdu hnedka na 2. ��

  OdpovědětVymazat

Moc děkujeme za vaše komentáře :)