sobota 11. července 2015

Nezapomenutelná dovolená

Ahojky, tak jsem včera zírala do počítače a snažila se dopsat další kapitolu Bylo nebo nebylo, bohužel se mi to ještě nepovedlo, ale je rozepsaná a snad ji během dneška nebo zítřka dokončím.

Taky pracuji na závěrečné kapitole Pohádky pro dospělé. No a znáte mě... abych toho neměla málo, nějak se mi povedlo vymyslet námět pro další povídku, asi bude kapitolová, jen nevím jak dlouhá, ale chtěla bych, aby to byl nějaký ten zlatý střed, více než tři a méně než 30 kapitol :D

Předtím, ale potřebuji vědět, jestli by Vás to bavilo číst, takže dole máte úryvek a dejte mi prosím vědět, jestli mám psát dál, nebo Vás něco takového bavit nebude.

PS: Protože je to v rozpuku je jasné pouze to, že tam bude Tony. Takže na ději/párování se můžete podílet :P

Zatím pa

Ann

V malém městě, které ani nemělo jméno, se konala výroční slavnost. Lidé se zde vzájemně znali. A nováčky mezi sebe příliš často nepřijímali. Ne protože by nechtěli, ale protože sem nikdo příliš často nezavítal. Bylo to tím, že městečko nebylo ani v mapě. Lidé sem přijížděli, když omylem sjeli z dálnice číslo 55.


Město bylo a je velmi malebné. Všichni jsou zde šťastní. Natolik šťastní, že atmosféra zde může působit až přeslazeně. Ale víte, co je tu nejkrásnější? Klid. Ten neskutečný klid a ticho. Možná proto si tohle místo oblíbil jeden speciální člověk. Líbilo se mu, že ho tu nikdo neznal a ani si ho nikdo příliš nevšímal. Měl tu možnost zapomenout na to, kdo je. Vyčistil si hlavu od všeho, co na něj doma padalo a vždy se vracel nabitý energií a jeho mozek přetékal nápady. Ano, sem jezdil odpočívat Anthony Stark.


Všichni ale moc dobře víme, že každá událost, věc, chování, mince má i odvrácenou stranu. A to platí i v případě tohoto města. Bývalo totiž mnohem větší a slavnější. Bohužel události před několika desítkami let vedly k tomu, že město bylo vymazáno ze všech map světa. Hrstka místních se poté shodla, že bude nejbezpečnější, když se od druhé půlky města odříznou. Uvažovali jak to udělat, měli strach do těch míst chodit, aby nezemřeli nebo se jim nestalo něco horšího. Nakonec se našlo pár odvážlivců, kteří ta místa navštívili a hranici s druhou částí města přehradili příkopem a vysvětili. A od té doby se v městečku žije krásně a poklidně.Alespoň do doby, než Tony Stark začal zjišťovat, co se tu stalo…

5 komentářů:

 1. Pet:
  tvoje povídky mám ráda tak nějak obecně...takže ráda si přečtu i tuto :) Zatím vypadá zajímavě....

  OdpovědětVymazat
 2. určitě budu číst takže už se těším na malé městečko

  OdpovědětVymazat
 3. určitě budu číst takže už se těším na malé městečko

  OdpovědětVymazat
 4. určitě budu číst takže už se těším na malé městečko

  OdpovědětVymazat
 5. je to super a napinavi pis dal prosim.

  OdpovědětVymazat

Moc děkujeme za vaše komentáře :)